Mazda
Auto Palace Spořilov Mazda Praha 4

Ohodnoťte naše služby

Na doporučení od svého syna jsem navštívil společnost Car Star, Českobrodská 45. Skutečnost předčila mé očekávání v tom nejlepším smyslu slova. Po zkušenostech u jiného dealera Mazdy neskutečný obrat k lepšímu. Při příchodu po dohodnuté schůzce s p. Mgr. Zeleným tento okamžitě vstal ze svého místa a přišel mne uvítat. Veškeré jednání, korespondence i telefonáty probíhaly naprosto věcně. Termín dodání vozu byl dodržen na den přesně. Nikdy jsem neměl pocit, že bych prodejce svými telefonáty či maily obtěžoval. Doporučil jsem tuto společnost i své dceři, která si zde koupila CX-3 a její zkušenosti byly stejné jako moje. Vstřícnost, komunikativnost, příjemné vystupování, co se dohodlo, to platilo. Nemám jedinou negativní zkušenost. Děkuji za ukázkový prodej a předání vozu CX-5 p. Mgr. Zelenému. Věřím, že i servisní služby budou na stejné úrovni jako prodej vozů. Svou zkušenost s touto společností budu šířit ve svém okolí s naprosto čistým svědomím. Všem doporučuji!!
              
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč stojí nová mazda 6 v ČR od 716 400Kč a například v Polsku od 98 900PLN což je podle aktuálního kurzu 598 000Kč. Není vám to blbé, říct si u zákazníka v ČR téměř o 120 000Kč víc? Ty peníze navíc dostává výrobce a nebo jsou jen u nás dealeři takoví zloději?
              
Dobrý den pane Zemčíku,
děkujeme za Váš dotaz.
Ceny na našem trhu určuje Mazda Motor Logistic Europe NV a jako dealer máme stanovené prodejní ceny pro trh v ČR.

Děkuji a přeji krásný den.

S pozdravem,
Roman Zdvořák
Vedoucí prodeje nových vozů Mazda
mobil:+420702004869
e-mail:zdvorak.roman@autopalace.cz


                  
Ráda bych touto cestou poděkovala za velmi vstřícné a profesionální jednání panu Markovi při řešení servisu s mým současným vozem a panu Zdvořákovi za pomoc při rozhodování u možné koupě nového automobilu. Přeji všem, hlavně servisákům, mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem, Malá.
              
Chtěla bych tímto poděkovat panu Ježkovi za jeho skvělý, profesionální a velmi sympatický přístup při koupi nového vozu Mazda 3.
S přáním všeho dobrého a mnoha úspěchů do budoucna G. Juřinová
              
děkuji za vstříctné jednání při 1 garanci mého auta
              
Dne 6.5.2017 jsme si s manželkou byli převzít novou Mazdu 3. Tímto bychom rádi poděkovali panu Ježkovi za jeho milý a zároveň profesionální přístup. Je radost jednat s někým, kdo rozumí dobře své práci. Těšíme se na další spolupráci. S pozdravem Ing. Kraft
              
Děkuji panu Ježkovi za velmi kladný a vstřícný přístup při koupi nového vozu Mazda CX-5.
              
Děkuji kolegům ze servisu, za urgentní vyřešení problému na vozidle našeho zákazníka.
              
Byl jsem dne 11.7.2016 u vás na autosalonu a takhle nevlídné zacházení jsem nezažil, odjel jsem k jinému prodejci v Praze a zde jsem byl plně spokojen
              
Vážení,
včera jsem přišel ke svému autu a ejhle prázdná zadní pneumatika. Proto jsem vyndal z kufru soupravu na odstranění defektu (vůz nemá rezervu a stalo se mi to poprvé) kolo opravil a hned zajel do servisu Mazda. Tak jak je v návodu . To co přišlo mne šokovalo! Pneu kterou opravite tímto způsobem můžete rovnou vyhodit, je prý totiž neopravitelná. No nazdar tak to tedy značí, že se nedoplatím při častějším píchnutí za odtahovou službu, abych nezpravoval pneu tímto převratným způsobem a nebo když píchnu tak hup do obchodu pro novou. Vrátil jsem se domů vzal telefon a v prvním pneu servisu mi řekli ať přijedu nebo oni přijedou za mnou. Pneu sundali tekutinu kterou jsem tam nalil rozpustili umyli , zpravili , vyvážili a bylo hotovo. Příště mám přijít znovu rovnou k nim. 
Petr Roith
              
Milý pane Janovský, s radosti sděluji, že autíčko je neskutečně bezvadné. Děkuji za rofesionální a milý přístup a těším se na viděnou až přijedeme s Bobinou na servisní prohlídku:)

S přátelský pozdravem pro vás i celý Mazda tým Auto Palace spořilov
Dáša Karlová 
              
webové stránky jsou velmi pomalé
              

AUTO PALACE Spořilov, s.r.o. Mazda Praha 4

Na Chodovci 2457/1
14100 Praha 4
IČO: 48591149

Prodej
  296 574 999
E-mail: info@autopalace.cz

Servis
  296 574 662
E-mail: servis.mazda@autopalace.cz

PRODEJ


Tel:296 574 343, 602 582 291

Tel: 296 574 382, 702 004 869

Tel:602 195 042

SERVIS


Tel:296 574 607

Tel:296 574 614

Tel:296 574 653